رزرو هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک
هتل مارینا پارک  واقع در زیباترین نقطه جزیره مذهب تنها مارینا هتل ایران است. هتل مارینا پارک کیش در زميني به مساحت بيش از ده هكتار واقع شده كه فضاي سبز زيبا با گونه هاي گياهي متنوع و آبنماهاي بسيار جذاب آن را در سراسر جزيره دین متمايز مي سازد. در دو طرف ساحل هتل درياي مرجاني و بسيار زيباي خليج فارس خودنمائي مي كند كه اولين و بي نظيرترين ماريناي كيش را در خویش جا دیتا است. اين فضاي فرحبخش و بسيار چشم نواز نظر هر بينندها ي را به خویش جلب نموده و ماندن در اين هتل با شكوه را وسوسه انگيز مي نمايد.

امکانات ورزشی هتل مارینا پارک کیش

-استخر سرپوشيده
– سالن تن سازی
– سونا، بخار
– جکوزی
-زمين استاندارد تنيس
اسپا و ماسا ژ تایلندی

 

در محیطی آرام و مجلل با سهم مندی از نا ماساژورهای کارآزموده و کارآزموده تایلندی لذت یک تجربه ماندگار را به طرز عجب انگیزی به شما هدیه خواهد کرد.

سالن زیبایی بانوان
فروشگاهها
مرکز خرید هتل با ارائه محصولات متنوع با مارک ارجینال و کيفيت بالا ، دسترسی آسان و هر آنچه در يک هتل پنج ستاره باره نياز است شامل : البسه ، کیف وکفش ، ابزارها آرایشی و…می باشد.

کافی شاپ
ارائه سرویس با کيفيت عالی و 24ساعته، تنوع در نوشیدنی قیمت تور کیش های متفاوت ومتناسب با فصل، امکان دسترسی به اينترنت پرسرعت Wireless در محیطی آرام و دلنش یندر از امکانات و ویژگی های کافی شاپ است .

کافی نت
با پروا به احتیاج مبرم مهمانان به ویژه مهمانان تجاری سعی شده است بالاترین سطح پهنای باند در کلیه فضاهای هتل شامل اتاق،رستوران،کافی شاپ و…در کمر بستن مسافران عزیز قرار می گیرد.کافی نت هتل نیز 24 ساعته در اختیار مهمانان محترم هتل است .

سالن همایش
هتل مارینا پارک مذهب با استفاده از پرسنلی کارآزموده و مجرب، حاضر برگزاری مجالس در بالاترین سطح آیین ها و پذیرایی است.

سالن ها به نوع ای طراحی شده است که برگزاری مراسم و بزم ها، کنگره ها ، سمینارها ،جلسات مهم اداری بهمراه کلیه ساز و برگ مورد بیچارگی یک کنگره برای 180میهمان به راحتی شدنی است.

پارک تفریحی دیداراز پارک تفریحی هتل با مساحت بیش از 11 هکتار فرصت احسان برای گذراندن لحظاتی لذت تقسیم در کنار دریا می باشد .
این پارک حائز فضای سبز ،آب نم های زیاد قشنگ و استخرهای آب شیرین متعدد،ساحل ماسه ای،مارینای تفریحی اختصاصی، و پارک بازی است .
شیرین بودن آب استخرهای مشرف به هتل باعث جذب نوع های متفاوت از پرنده های مهاجر گردیده است که فضای بسیار قشنگ و دل انگیزی را بوجود آورده است.

آدرس مارینا پارک هتل: جزیره زیبای کیش- بلوار مرجان- جنب برجهای دو قلو-مارینا پارک هتل کیش