کشتی تفریحی کیش

گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی گرد دیگر از تفریحات جزیره آیین می باشد. کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی علاقه مندان را به این گشت ها می برند.

گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب هاي گوشه رزرو تور کیش ها-کناره ها جزيره کيش معمولا از ساعت 21 شروع شده و لغایت ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به به اتفاق پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های خوشحال و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

آب هاي اطراف جزيره کيش محل زندگي گونه ها موجودات دريايي نظير مرجان ها، ماهی هاي تزئيني و خوراکي، توتياها، خرچنگ ها، ستاره دريايي و … است. با کشتی های آکواریوم و قايقهاي کف شيشه اي تماشاي اين زيبايي ها امکان پذير است.

کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی مسافتى را طى مى كنند الی به ناحیه اى كه ماهى و مرجان زيادتر است برسند، طى عبور از نواحى گوناگون ساحل شما مى توانيد مرجان ها و ساير موجودات دريايى كف دريا را ببينيد. گشت کشتی های آکواریوم معمولا به همراه موزیک زنده و پذیرایی می باشد.

کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی در بارانداز تفريحي مستقر هستند و با استفاده از پروژکتور امکان گشت دريايي شبانه را نيز فراهم کرده اند. گشت این کشتی ها از 10 صبح به چهره سانسهای یک ساعته آغاز و با پروا به مساعد بودن چگونگی دریا لغایت بعدازظهر پیوسته دارد.